שרון מספרת על המייקאובר 123 שלה


המייקאובר של שרון מרגש אותי לידי דמעות. 
שרון נכנסה לי ללב. ממש לנשמה 
ואני פשוט אוהבת אותה. 
במקום לחפור לכם כמה היא מדהימה
אתן לשרון את הבמה. 
שתספר קצת על המייקאובר שלה:
שנייה לפני, שרוני אני אוהבת אותך
איזה מזל שנתקלת בי באינסטגרם. 
בורכתי. ❤️
שמי שרון, בת 42, אמא לשלושה בנים בגילאי- 15, 12, 9. עם כל הריון עליתי במשקל, ועם כל לידה עליתי הרבה יותר ממה שעליתי בהריונות עצמם.
(ארוחת הבוקר שלי במייקאובר 123, סמודי מושלם)
כל ילד הביא איתו קושי ומורכבות משל עצמו, וכך מצאתי את עצמי מול המקרר עסוקה כל הזמן במה לאכול, פותחת ארונות ומחפשת מתוקים, חטיפים ומה לא? רק כדי שיהיה אפשר להרגיע את הנפש מהקשיים ומהאתגרים שהחיים זימנו לנו כמשפחה.
(ארוחת ערב במייקאובר 123)
ניסיתי לרדת במשקל באמצעות דיאטות שונות, סדנת כושר אצל מישהי מפורסמת, אימון אישי, אפליקציות, קבוצות בפייסבוק, ספירת קלוריות, נקודות ומה לא? על כל גרם שירדתי, עליתי כפול במשקל והנדנדה הזאת רק החמירה את המצב.
(לאנצ׳. גרסת מייקאובר 123) 
המשקל האחרון שלי הראה 25 קילו יותר מהמשקל לפני ההריונות, אבל זה לא היה ריאלי לרדת כל כך הרבה כי הגוף משתנה וגם הגיל.
לא רציתי לקבוע משקל יעד לא מציאותי וחשבתי ש17 קילו יהיו משמעותיים מספיק כדי להיות מאושרת מהתוצאה. לא משנה שבהמשך למדתי שמדידת ההיקפים של הגוף משמעותית יותר מהתוצאה שהמשקל מראה.
(לאנצ. אגב הכל פה לקח פחות מ 10 דק)
נתקלתי באינסטגרם באישה מהממת ומלאת אנרגיות מטורפות שמדברת על השיטה שלה 123newme. בדקתי לעומק במה מדובר, קניתי את ערכת הדיטוקס והחלטתי, מתוך הבנה ברורה שזו ההזדמנות האחרונה שלי, שאני נכנסת חזק בתהליך וגם מתעדת אותו בעמוד שלי, בסטוריז מושקעים ויפים, על מנת להתחייב באמת לירידה במשקל ולחיות חיים בריאים ומלאי אנרגיות.
(ארוחת בוקר ב 6.5 דקות. מאוהבת). 
התהליך התחיל והקילוגרמים ירדו, אבל ההיקפים ירדו אפילו יותר.
מאישה עייפה וכבדה שדואגת לכולם לפני שהיא דואגת לעצמה, הפכתי להיות אנרגטית יותר, קלילה יותר ומתחילה מסלול של שיפור עצמי- פנימי וחיצוני. את תהליך הירידה במשקל שילבתי באימונים ביתיים, וכך גם הגוף מתחיל להתחטב יותר.

בזמן התהליך, יעל המקסימה ליוותה אותי לכל אורך הדרך, משתפת את הסטוריז שלי, מעודדת אותי לתעד את התהליך ולהצטלם תוך כדי. היא דוחקת בי לעמוד מול המראה ולהביט בה באמת כדי לתת לי מוטיבציה להמשך.
עם כל ירידה וכל תמונה המוטיבציה עולה, אני משתפת את בעלי המפרגן והאוהב, את אמא שלי התומכת וחברה שלי שמתעלפת מכל תמונה שאני שולחת לה. היקפתי את עצמי בסביבה תומכת כדי לא ליפול ועבדתי לפי הספר עם הבוסטים הנתורופטים, התה וטיפות הג׳ימנמה (במקרי חירום בעיקר).
בעבר שנאתי להצטלם גוף, וכל תמונה שצילמו אותי מחקתי כי לא אהבתי את מה שראיתי. לפני שבוע מצאתי תמונה אחת בודדה שלי שחברה צילמה את כולנו בטיול וגם אני מופיעה בה ואז ראיתי כמה השינוי שעברתי הוא משמעותי. שלחתי ליעל בהתלהבות, והיא עודדה אותי להצטלם במצב הנוכחי.
עד היום ירדתי 12 קילו במשקל ו- 49 ס״מ בהיקפים בסה״כ.
אני ממשיכה עד שאגיע לגירסה הכי טובה של עצמי (כמו שיעל אומרת), כשהעיקר הוא השיפור שלי ביחס לעצמי בכל התחומים.
נגמלתי מהאובססיה למתוקים ולמדתי לאכול באופן מאוזן ומתון. זה בסדר לחרוג מידי פעם ולחזור שוב לשיגרה כי לא עולים במשקל מיום אחד של חריגה מהתפריט.
איזה מזל היה לי לפגוש את יעל והשיטה שלה, שהיא לא חד פעמים ותלווה אותי לכל החיים עם הכלים שניתנו לי.

1 comment

  • מדהימה ! כל הכבוד. השראה. התחלתי לפני יומיים את ה42 יום. תודה על המוטיבציה שאת נותנת:)

    שרית בתאריך

השאירי תגובה